مجموعه رفاهی مهدیشهر سمنان

۱۳۹۹ ۳ تیر

 

استراحتگاه مهدیشهر سمنان که توسط وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی در یک منطقه خوش آب و هوادر شمال شهرستان سمنان احداث شده دارای چنین ویژگی های خاصی است.

استراحتگاهی که سال گذشته تکمیل شد و اکنون درهای آن به روی کارگران عزیز باز است.

جایی در مرکز ایران با دسترسی همزمان به چند استان و چند منطقه زیبا و چند نقطه متفاوت آب و هوایی.

از تهران به سمت مشهد که حرکت می کنید در کمربندی شهر سمنان یک راه فرعی به سمت مهدیشهر می رود.

یک ربع بیشتر راه نیست. اما در همین مسیر 15 دقیقه ایی تا برسید به مهدیشهر و استراحتگاه کارگران فکر نمی کنید که از حاشیه کویر مرکزی ایران به اینجا پیچیده اید!

آب و هوایی متفاوت و باغات سرسبز با آب و هوایبی که اصلا قابل مقایسه با چند کیلومتر جنوبی آن در پایین شهر سمنان نیست.

از مهدیشهر شما هم می توانید به کوه و جنگل بروید با حداقل زمان ؛ به کویر مرکزی ایران بروید و یا به دریای مازندران سفر کنید.

همچنین می توانید به دامغان و سنگسر و شاهرود و جنگل های ابر و نقاط دیدنی استان با خانواده بروید با عشایر سنگسر و مهدیشهر و شاهرود دیدار کنید؛ از ماست و شیر  طبیعی آنجا بهره ببرید شتر سواری کنید و شیر شتر بخورید . انواع کالاهای سنتی مثل گلیم بافی و قالیبافی و حصیر بافی و بازیهای محلی را در این منطقه خواهید دید و همه اینها ماحصل وجود استراحتگاه تفریحی متعلق به شما کارگران عزیز است که اگر خواستید به مشهد مقدس سفر کنید دوسه روزی را هم در استراحتگاه مهدیشهر از این همه مواهب خدادادی بهره مند شوید.

استراحتگاه در زمینی با وسعت بیش از سه هکتار احداث گردیده است و دارای 40 واحد آپارتمانی در پنج بلوک با امکانات ویژه در منطقه بسیار خوش آب و هوا و ییلاقی دربند مهدی شهر واقع شده است.

 

تصاویر مرتبط

سمنان
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.
0 دیدگاه در رابطه این مقاله وجود دارد.
0  نفر این تور را پسندیده اند.